Dom Sycylia Wood +G

2 700,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
111,88 m2
Powierzchnia pomocnicza :
35,78 m2
Powierzchnia całkowita :
234,81 m2
Powierzchnia zabudowy :
175,44 m2
Kubatura netto :
502,95 m3
Minimalne wymiary działki :
19,55x23,99 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,72 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
11,36 m
Długość budynku :
16,90 m
Wysokość budynku :
6,72 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Dworek
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z pomieszczeniem gospodarczym
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,58 m2 
1/2 Komunikacja 9,72 m2
1/3 Kuchnia 11,66 m2 
1/4 Pokój dzienny z jadalnią 35,03 m2 
1/5 Sypialnia 12,54 m2 
1/6 Sypialnia 18,23 m2
1/7 Sypialnia 13,98 m2
1/8 Łazienka 5,88 m2
1/9 WC 1,26 m2
Razem 111,88 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Śluza 7,63 m2
1/11 Garaż 21,00 m2
1/12 Kotłownia 7,15 m2
Razem 35,78 m2 
Powierzchnia parteru netto 147,66 m2
Piętro

Zestawienie pomieszczeń poddasza

2/1 Strych 41,30 m2  (41,30 m2)
Razem 41,30 m2  (41,30 m2)

* W nawiasach podana powierzchnia podłogi

Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Sycylia Wood +G to elegancka nieruchomość ze strychem, która łączy tradycyjne rozwiązania z zapadającymi w pamięć detalami. Wzrok przyciąga estetycznie zaprojektowane wejście z niewielkim zadaszeniem i kolumnami oraz umieszczone nisko nad ziemią okna. Klasyczna ruda dachówka oraz elementy z drewna w ciepłym odcieniu sprawiają, że dom Sycylia Wood +G prezentuje się, jako miejsce rodzinne i przytulne. Ponad 110 m2 powierzchni użytkowej powoduje, że jest to idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi oraz budynek dostosowany do przebywania osób starszych. We wnętrzu projektanci z HouseCollection zaplanowali strefę wypoczynkową oraz nocną. W strefie nocnej znajdują się trzy komfortowe sypialnie oraz łazienka i osobno WC. Dzienną część domu tworzy pokój z jadalnią – na 35 m2 w domu Sycylia Wood + G będzie się koncentrowało życie całej rodziny. Osobna kuchnia sąsiaduje z wejściem do domu oraz śluzą ze schodami, które prowadzą na strych. Dom Sycylia Wood +G to również idealna nieruchomość dla rodziny rozwojowej – w przyszłości możecie Państwo zaadaptować strych i  przekształcić jego wnętrze w funkcjonalną przestrzeń. Pomieszczenia pomocnicze w domu Sycylia Wood + G to duży garaż jednostanowiskowy oraz kotłownia z piecem gazowym. Wyboru systemu ogrzewania w domu możecie Państwo dokonać na etapie adaptacji projektu.

Specjaliści z HouseCollection z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z domem Sycylia Wood +G. Pomożemy Państwu również wybrać projekt domu w wariancie podstawowym lub odbicia lustrzanego w zależności od usytuowania Państwa działki. 

Technologia:

 • Ściany: szkielet drewniany złożony z belki podwalinowej, belki oczepowej oraz słupków drewnianych 45x195mm. Poszycie ścian od strony wewnętrznej z płyty OSB gr.12,5mm oraz płyty g-k gr.12,5mm. Od strony zewnętrznej ściany ocieplone płytami termoizolacyjnymi z włókna drzewnego STEICO o gr. 10cm. Cały szkielet drewniany ścian wypełniony jest izolacją wdmuchiwaną z celulozy STEICO.
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Fundamenty : płyta fundamentowa żelbetowa gr.20cm z betonu C20/25 , zbrojenie stalą A-IIIN oraz A-I.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy zamknięty 264579,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 191398,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 106957,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 562934,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 421929,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt