Dom Split 2

2 800,00 zł 4 000,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
143,66 m2
Powierzchnia pomocnicza :
45,28 m2
Powierzchnia całkowita :
246,45 m2
Powierzchnia zabudowy :
234,43 m2
Kubatura netto :
716,68 m3
Minimalne wymiary działki :
19,94x32,82 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,96 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
12,94 m
Długość budynku :
21,80 m
Wysokość budynku :
6,96 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
wielospadowy
Funkcjonalność :
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,84 m2 
1/2 Komunikacja 16,33 m2
1/3 Sypialnia 14,49 m2 
1/4 Sypialnia 14,49 m2 
1/5 Garderoba 7,17 m2 
1/6 Pokój dzienny z jadalnią 53,85 m2
1/7 Aneks kuchenny 16,25 m2
1/8 WC 2,50 m2
1/9 Pralnia 3,67 m2
1/10 Łazienka 9,07 m2 
Razem 143,66 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Kotłownia 10,38 m2
1/12 Garaż 34,90 m2 
Razem 45,28 m2 
Powierzchnia parteru netto 188,94 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Split 2 to nowoczesny, parterowy budynek, który wyróżnia się ciekawą bryłą i starannie zaprojektowanym tarasem. Garaż w tym projekcie został ulokowany na froncie, a przestrzeń wypoczynkowa na tyłach. Architekci z HouseCollection zaplanowali również estetyczne wejście, które doskonale prezentuje się na podmiejskiej działce i podkreśla nowoczesny charakter budynku. Dom Split to niemal 144 m2 powierzchni podzielonej na dwie strefy. Jeśli szukacie Państwo wygodnej i komfortowej przestrzeni dla pary lub niewielkiej rodziny, ten projekt będzie doskonałym wyborem. Polecamy dom Split, jako nieruchomość idealną na jesień życia. Część wypoczynkowa w projekcie jest ulokowana na tyłach nieruchomości. Tworzy ją pokój dzienny z jadalnią oraz aneks kuchenny o łącznej powierzchni 70 m2. Wnętrze jest doskonale oświetlone dzięki dużym przeszkleniom. Zaprojektowanie części dziennej na tak dużym metrażu sprawia, że dom Split prezentuje się bardzo nowocześnie. To idealne miejsce dla osób, które lubią wyprawiać przyjęcia i przyjmować gości. Latem możecie Państwo otworzyć drzwi na taras, by cieszyć się wypoczynkiem w otoczeniu zieleni. Kominek w domu Split ogrzeje wnętrze w długie, zimowe wieczory i pomoże Państwu zrelaksować się po ciężkim dniu. Strefę nocną w tym projekcie tworzą dwie przestronne sypialnie oraz garderoba, pralnia, łazienka i osobne WC. Pomieszczenia pomocnicze w projekcie to dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia z pompą ciepła z wentylacją mechaniczną, czyli rekuperacją. Jeśli preferujecie Państwo inny system ogrzewania, zmiany możecie dokonać na etapie adaptacji projektu.

Dom Split to nieruchomość parterowa o pięknej bryle. Projekt jest dostępny w naszej bazie w wariancie podstawowym oraz odbicia lustrzanego. Specjaliści z HouseCollection z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą wybrać rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w Państwa parcelę.

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych i płytek klinkierowych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany pompy ciepła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację. Na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany wentylacji na tradycyjną - grawitacyjną.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 194517,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 171889,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 85949,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 452365,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 339055,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt