Dom Midleton

2 030,00 zł 2 900,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
102,24 m2
Powierzchnia pomocnicza :
25,08 m2
Powierzchnia całkowita :
182,75 m2
Powierzchnia zabudowy :
163,34 m2
Kubatura netto :
345,39 m3
Minimalne wymiary działki :
22,52x22,82 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,84 m
Kąt dachu :
25°
Szerokość budynku :
13,32 m
Długość budynku :
14,52 m
Wysokość budynku :
6,84 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
płaski
Funkcjonalność :
ze strychem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,46 m2 
1/2 Komunikacja 9,73 m2
1/3 Pokój dzienny z aneksem kuchennym 32,49 m2 
1/4 Sypialnia                     14,23 m2 
1/5 Garderoba 6,00 m2 
1/6 Sypialnia 12,95 m2
1/7 Sypialnia 13,93 m2
1/8 Łazienka                3,26 m2
1/9 Łazienka 6,19 m2
Razem 102,24 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Kotłownia                                                              5,34 m2
1/11 Garaż                                                          19,74 m2
Razem 25,08 m2 
Powierzchnia parteru netto 127,32 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Midleton to nieruchomość charakteryzująca się prostą bryłą i konstrukcją. Wysunięty garaż z płaskim dachem oraz komponujące się z nim zadaszenie nad wejściem - nadają całości nowoczesnego sznytu. Niewątpliwą ozdobą  budynku jest drewniana pergola przykrywająca taras. Dom, mimo kilku urozmaiceń, dzięki swojej prostocie jest łatwy w budowie, a przez to niedrogi. Jednocześnie niemal w stu procentach spełnia wymagania komfortowego mieszkania dla czteroosobowej rodziny. Do środka budynku wchodzimy przez wiatrołap z miejscem na szafę. Z tego pomieszczenia możemy również bezpośrednio udać się do kotłowni, a następnie do jednostanowiskowego garażu. Wybierając drogę do wnętrza widzimy intuicyjną aranżację przestrzeni. Część dzienna domu to strefa otwarta, w której zaplanowaliśmy salon oraz jadalnie, sprytnie połączoną z kuchnią, tak by zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni. W tej części domu znajdziemy klimatyczny kominek oraz dwa wyjścia na taras  - z salonu oraz z jadalni (do części zadaszonej). Planując swoje przyszłe lokum – weź pod uwagę to rozwiązanie. Wyjście na taras, które znajduje się blisko kuchni na pewno okaże się praktyczne, podczas organizowania imprez, posiłków i spotkań na świeżym powietrzu. W domu Midleton zaprojektowaliśmy 3 komfortowe sypialnie o podobnej powierzchni. W każdym pokoju znajduje się specjalnie zagospodarowane miejsce na szafę oraz biurko. Zwróć uwagę na sypialnie małżeńską – posiada prywatną garderobę. Taką opcją nie pogardzi żaden z domowników. Program użytkowy nieruchomości dopełnia łazienka z miejscem na pralkę, a także WC. W projekcie zastosowano ogrzewanie w postaci kotła na paliwo gazowe, a także wentylację grawitacyjną. Do projektu Domu Midleton dodatkowo dołączamy projekt instalacji wentylacji grawitacyjnej – to Ty decydujesz jaką opcję wybierasz! Zmiany ogrzewania i wentylacji są możliwe do wprowadzenia na etapie adaptacji projektu.

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano strop podwieszany z płyt g-k na ruszcie aluminiowym, ocieplony wełna mineralną  o gr. min. 30cm
 • Dach: nad częścią mieszkalną: dwuspadowy, więźba z wiązarów prefabrykowanych, nachylenie 25st. pokrycie z dachówki ceramicznej.
 • Dach: nad garażem: płaski stropodach o konstrukcji gęstożebrowej TERIVA 4,0/1 o gr. 24cm. 
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z  płytek betonowych oraz paneli elewacyjnych PCV. 
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 141389,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 124949,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 62474,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 328812,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 246450,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt