Dom Lubeka 4

3 600,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
163,31 m2
Powierzchnia pomocnicza :
51,96 m2
Powierzchnia całkowita :
300,60 m2
Powierzchnia zabudowy :
208,86 m2
Kubatura netto :
587,15 m3
Minimalne wymiary działki :
32,05x18,75m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,53 m
Kąt dachu :
35°
Szerokość budynku :
23,55 m
Długość budynku :
9,74 m
Wysokość budynku :
7,53 m
Powierzchnia :
od 150m2 do 180m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
z poddaszem użytkowym
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
dwuspadowy
płaski
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z garderobą
z pomieszczeniem gospodarczym
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba pokoi na poddaszu/piętrze :
2
Liczba łazienek(w tym WC) :
3

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 4,43 m2 
1/2 Komunikacja 14,44 m2
1/3 Kuchnia 12,63 m2 
1/4  Salon z jadalnią             34,67 m2 
1/5 Spiżarnia 2,08 m2 
1/6 WC 2,08 m2
1/7 Łazienka 6,36 m2
1/8 Pralnia 4,55 m2
1/9 Garderoba 5,91 m2
1/10 Sypialnia 10,47 m2
1/11 Sypialnia 9,66 m2
1/12 Sypialnia 10,02 m2
Razem 117,30 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/13 Pom.Gosp. 3,51 m2
1/14 Garaż 42,17 m2 
1/15 Kotłownia 6,28 m2 
Razem 51,96 m2 
Powierzchnia parteru netto 169,26 m2
Piętro

Zestawienie pomieszczeń poddasza

2/1 Komunikacja 17,31 m2  (14,19 m2)
2/2 Łazienka 3,87 m2 (3,87 m2)
2/3 Sypialnia 12,54 m2  (12,54 m2)
2/4 Sypialnia/Siłownia 12,29 m2  (12,29 m2)
Razem 46,01 m2  (42,89 m2)

* W nawiasach podana powierzchnia podłogi

Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Lubeka 4 to nieruchomość o prostej bryle i dużych możliwościach konstrukcyjnych. Ten projekt to wzbogacenie kolekcji domów z serii Lubeka. Od poprzednich wersji wyróżnia go zastosowanie innowacyjnej technologii pokrycia dachowego firmy SunRoof. Dach solarny to nie tylko inwestycja w przyszłość, energooszczędność oraz ekologia, ale także niesamowity efekt wizualny. Imitacja gładkiej, szklanej tafli nadaje budynkowi charakteru i nowoczesności. Zastosowanie tego typu pokrycia dachowego podkreśla każdy rodzaj wykończenia elewacji. Nieruchomość udowadnia nam, że połączenie paneli drewnopodobnych w stylu vintage, z grafitowymi dodatkami i nowoczesnym dachem to mieszanka idealna. Projekt domu Lubeka 4 jest świetną opcją dla osób, które borykają się z problemem wyboru między domem parterowym a poddaszem użytkowym. Nieruchomość łączy obie możliwości - to Ty decydujesz czy uczynisz poddasze użytkowym. Jeśli nie jesteś przekonany – sam parter stanowi w pełni funkcjonalną przestrzeń do życia dla rodziny 2+2. Nie musisz się zastanawiać czy będziesz żałować decyzji – jeśli poczujesz taką potrzebę, w każdej chwili możesz włączyć poddasze do użytkowania. Ta możliwość jest dla Ciebie, jeśli planujesz powiększyć rodzinę, bądź w przyszłości, wziąć pod opiekę bliskich Tobie seniorów. To nie wszystko – jeśli jesteś osobą praktyczną i cenisz dobrze zagospodarowaną przestrzeń – ten projekt to szczyt uniwersalności. Na niższej kondygnacji zaprojektowano pokaźną ilość pomieszczeń wspomagających prace domowe. W otwartej strefie dziennej, utworzonej poprzez połączenie salonu z jadalnią i kuchnią, znajdziemy fantastycznie położoną spiżarnię. Ulokowanie takiego pomieszczenia obok kuchni z pewnością przyspieszy Twoje prace nad rodzinnymi posiłkami. Warto również zwrócić uwagę na utworzenie dwóch wyjść na taras – z salonu oraz kuchni. Planując letnie obiady na świeżym powietrzu, masz pewność, że ich organizacja stanie się przyjemniejsza. Strefa nocna nieruchomości to trzy sypialnie oraz łazienka z pralnią. Sypialnie rodzicielską doposażyliśmy w przestronną garderobę. Do pomieszczeń pomocniczych w projekcie należą: pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż z wydzielonym miejscem do przechowywania. Jeśli Pan domu jest majsterkowiczem, z pewnością doceni możliwość zaplanowania odpowiedniej przestrzeni do swoich prac. W momencie gdy zdecydujesz się na włączenie poddasza użytkowego zyskujesz: dwa pokoje, mogące posłużyć jako dodatkowe sypialnie, gabinet, czy też siłownia oraz łazienka. Korytarz posiada miejsce na długą szafę. To wszystko sprawia, ze dom Lubeka 4 ma szerokie grono odbiorców. Będą się w nim doskonale czuły zarówno małe, jak i większe rodziny. Do ogrzewania zastosowaliśmy chętnie wybieraną przez klientów pompę ciepła oraz rekuperację. Jeśli preferujesz inny rodzaj ogrzewania, istnieje możliwość zmiany na etapie adaptacji projektu.

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano strop podwieszany z płyt g-k na ruszcie aluminiowym
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana w postaci wiązara zbijanego na budowie, nachylenie 35st., pokrycie z ogniw słonecznych SunRoof.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego oraz paneli drewnopochodnych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano powietrzną pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany sposobu ogrzewania na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon, sypialnie
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną - rekuperację. Na etapie adaptacji projektu można zmienić na wentylację grawitacyjną
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 226640,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 200287,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 100143,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 527070,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 395048,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt