Dom Denver

2 800,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
90,75 m2
Powierzchnia pomocnicza :
27,95 m2
Powierzchnia całkowita :
204,53 m2
Powierzchnia zabudowy :
145,23 m2
Kubatura netto :
373,07 m3
Minimalne wymiary działki :
20,85x22,65 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,49 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
12,85 m
Długość budynku :
14,15 m
Wysokość budynku :
6,49 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
wielospadowy
Funkcjonalność :
z antresolą
z pomieszczeniem gospodarczym
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,20 m2
1/2 Komunikacja 12,50 m2
1/3 Pokój dzienny 24,05 m2 
1/4 Kuchnia 10,60 m2 
1/5 Sypialnia 10,40 m2 
1/6 Sypialnia 10,40 m2
1/7 Sypialnia 13,10 m2
1/8 Łazienka 4,50 m2
Razem 90,75 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/9 Pom.Gospodarcze 1,25 m2
1/10 Kotłownia 7,80 m2
1/11 Garaż 18,90 m2 
Razem 27,95 m2 
Powierzchnia parteru netto 118,70 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Denver to niewielka nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania singli, par, rodzin 2+1 oraz 2+2, które preferują przytulną przestrzeń. Kameralny, parterowy budynek z zadaszonym wejściem i jednostanowiskowym garażem oraz zdobieniami elewacji ma szasnę stać się również ostoją dla seniorów na piękną jesień życia. Na powierzchni 90 m2 architekci HouseCollection zaprojektowali aż trzy komfortowe sypialnie, które możecie Państwo dowolnie aranżować, zamieniając je w pokoje dla dzieci, gabinet, pokój gościnny lub domowe biuro. Na etapie adaptacji dwie sypialnie można również połączyć ze sobą, tworząc komfortowy pokój lub w jednej z nich zaprojektować pojemną garderobę. Dom Denver daje Państwu szerokie możliwości aranżacji. W strefie nocnej została ulokowana również łazienka. Komfortową część wspólną w domu Denver tworzy pokój dzienny połączony z jadalnią o powierzchni 24 m2. Przestrzeń jest przestronna i bardzo dobrze oświetlona. Pomieszczenia pomocnicze w domu Denver tworzy: garaż, pomieszczenie gospodarcze idealne do przechowywania sprzętów i akcesoriów do sprzątania oraz kotłownia z piecem gazowym. Wyboru preferowanego systemu ogrzewania możecie Państwo dokonać na etapie adaptacji projektu.

Zapraszamy do kontaktu. Specjaliści z HouseCollection przedstawią szczegółowe informacje dotyczące domu Denver i pomogą podjąć decyzję, który wariant – podstawowy, czy odbicia lustrzanego – najlepiej spełni Państwa oczekiwania i pomoże wydobyć wszystkie walory działki. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano strop w postaci dolnych pasów wiązarów + sufit podwieszany wykończony z płyt g-k.
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana prefabrykowana w postaci wiązarów, nachylenie 30st., pokrycie z dachówki ceramicznej.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z grafitowych płytek klinkierowych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 140662,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 124306,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 62153,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 327121,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 245183,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt