Dom Pompeje

3 600,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
115,56 m2
Powierzchnia pomocnicza :
49,20 m2
Powierzchnia całkowita :
267,62 m2
Powierzchnia zabudowy :
182,40 m2
Kubatura netto :
429,78 m3
Minimalne wymiary działki :
22,78x18,89 m
Wysokość do głównej kalenicy :
8,98 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
12,38 m
Długość budynku :
10,88 m
Wysokość budynku :
8,98 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
piętrowy
z piwnicą
Działka :
na skarpę
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
wielospadowy
Funkcjonalność :
z garderobą
z pomieszczeniem gospodarczym
z tarasem
z werandą
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Piwnica

Zestawienie pomieszczeń piwnicy

0/1 Klatka schodowa 6,72 m2 
0/2 Pralnia/Pomieszczenie gospodarcze 12,42 m2
0/3 WC 2,30 m2 
Razem 21,44 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

0/4 Kotłownia 3,25 m2
0/5 Garaż                                                                                24,51 m2
Razem                 27,76 m2 
Powierzchnia piwnicy netto 49,20 m2
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,40 m2 
1/2 Komunikacja

7,80 m2

1/3 Kuchnia 9,49 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 29,74 m2 
1/5 Łazienka 8,98 m2
1/6 Sypialnia 15,03 m2
1/7 Sypialnia 14,40 m2
1/8 Garderoba 3,28 m2
Powierzchnia parteru netto 94,12 m2 
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Pompeje to niebanalny projekt, w którym wykorzystaliśmy nowoczesne rozwiązania architektoniczne. To nasza propozycja nieruchomości, którą możecie Państwo zaadaptować pod panujące, trudne warunki lokalizacyjne, na przyszłej działce. Dom Pompeje został przez nas tak zaprojektowany, by można było go wybudować na skarpie, a jednocześnie na działce narożnej. To świetny wybór, jeśli jesteście Państwo właścicielami parceli o trudnym ukształtowaniu terenu. Co więcej, bryła budynku prezentuje się niezwykle interesująco i już z daleka przyciąga wzrok – na pewno goście nie będą mieli problemu ze zlokalizowaniem Państwa domu. Elewacje budynku są z niepowtarzalne, a dzięki charakterystycznej rzeźbie terenu każda z nich reprezentuje inny, ciekawy styl. Dom Pompeje ma piwnicę, w której zaplanowaliśmy garaż, kotłownię i WC oraz pomieszczenie, które możecie Państwo zaadaptować na cele gospodarcze – idealne rozwiązanie dla majsterkowiczów. Na parterze domu po lewej stronie od wejścia ulokowaliśmy wspólną dla całej rodziny garderobę. Na ponad 90m2 znajdują się również dwie większe sypialnie – dom Pompeje to idealny wybór dla par w każdym wieku oraz rodziny 2+1. W dużej, przestronnej łazience możecie Państwo zainstalować wszystkie niezbędne sprzęty w tym dwie umywalki. Część wypoczynkową umieściliśmy w lewym skrzydle domu. To otwarta i dobrze oświetlona przestrzeń, którą tworzy pokój dzienny, jadalnia oraz kuchnia. Kuchnia, jako otwarta przestrzeń to świetne rozwiązanie dla mieszkańców, którzy uwielbiają gotować, a jednocześnie przebywać w centrum wydarzeń. W domu Pompeje uwzględniliśmy również taras, abyście mogli Państwo relaksować się na nim w ciepłe miesiące. Z pokoju dziennego można wyjść do ogrodu, który w tym projekcie stanowi integralną część domu i naturalne przedłużenie salonu. Chłodne wieczory umili natomiast prawdziwy kominek, który znajduje się w pokoju dziennym.

Polecamy Państwu projekt domu Pompeje również w wersji lustrzanej. Specjaliści z HouseCollection z przyjemnością pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie w pełni dopasowane do Państwa działki, zapraszamy! 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano strop gęsto żebrowy TERIVA (na etapie adaptacji można strop TERIVA zastąpić stropem żelbetowym
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego i desek drewnianych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 180890 zł
II. Roboty wykończeniowe 130856 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 73125,70 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 384872 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 288468 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt