Dom Budva

3 600,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
178,94 m2
Powierzchnia pomocnicza :
49,42 m2
Powierzchnia całkowita :
380,19m2
Powierzchnia zabudowy :
277,50 m2
Kubatura netto :
714,39 m3
Minimalne wymiary działki :
27,64x32,04 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,79 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
18,14 m
Długość budynku :
23,04 m
Wysokość budynku :
6,79 m
Powierzchnia :
od 150m2 do 180m2
Typ :
Nowoczesny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
płaski
wielospadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z gabinetem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 6,31 m2 
1/2 Komunikacja 26,60 m2
1/3 Kuchnia 17,07 m2 
1/4 Pokój dzienny z jadalnią 38,51 m2 
1/5 Garderoba 5,81 m2 
1/6 Sypialnia 14,20 m2
1/7 Sypialnia 12,55 m2
1/8 Sypialnia 12,46m2
1/9 Sypialnia 12,00 m2
1/10 Gabinet 8,64 m2
1/11 Łazienka 9,08 m2
1/12 Pralnia 5,36 m2
1/13 Łazienka 5,25 m2
1/14 Spiżarnia 5,10 m2
Razem 178,94 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/15 Kotłownia 9,07 m2
1/16 Garaż 40,35 m2 
Razem 49,42 m2 
Powierzchnia parteru netto 228,36 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Budva to nowoczesna nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. . To, co wyróżnia projekt tego parterowego budynku, to aż 5 pokoi, które razem z salonem i innymi pomieszczeniami zostały zaplanowane na powierzchni użytkowej niemal 180 m2. Takie rozwiązanie sprawia, że dom Budva doskonale wpisuje się w potrzeby dużej, wielodzietnej rodziny oraz rodziny wielopokoleniowejW tym projekcie garaż jest zlokalizowany na froncie domu obok zadaszonego wejścia. Wyjście na taras znajdujący się z tyłu budynku również jest zadaszone – możecie Państwo korzystać z niego w deszczowe dni. Przestrzeń naokoło domu jest wyłożona estetyczną nawierzchnią, dzięki niej zyskujecie Państwo aż dwa miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu – jedno na tyłach, a drugie z boku budynku. Dom Budva wspaniale prezentuje się na większej parceli w otoczeniu zieleni i nasadzeń. Nasi projektanci zadbali o to, by ta parterowa nieruchomość była przede wszystkim funkcjonalna, dlatego podzielili dom na dwie strefy – dzienną i nocną. Część wypoczynkową ulokowaną w pierwszej części domu tworzy przestronny pokój dzienny z jadalnią (38,51 m2) oraz otwartą kuchnią połączoną z niewielką spiżarnią. Trzy duże okna – w tym dwa tarasowe sprawiają, że ta przestrzeń jest pełna naturalnego światła i wizualnie połączona z ogrodem. W części nocnej domu Budva, która jest doskonale skomunikowana z resztą budynku, zaprojektowaliśmy aż cztery komfortowe sypialnie, garderobę, gabinet, dwie łazienki i pralnię. Drzwi trasowe prowadzą z głównej sypialni wprost na przytulny taras. Pomieszczenia pomocnicze w domu Budva tworzą: dwustanowiskowy garaż oraz z nowoczesną pompą ciepła oraz wentylacją mechaniczną, czyli rekuperacją. Na etapie adaptacji projektu możecie Państwo dokonać zmiany systemu ogrzewania.

Specjaliści z HouseCollection odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące projektu domu Budva i pomogą wybrać wariant – podstawowy lub odbicia lustrzanego, który będzie najlepiej pasował do Państwa działki. Zapraszamy do kontaktu!

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: konstrukcja stropu w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit na ruszcie aluminiowym ocieplony wełną mineralną min. 30 cm
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana prefabrykowana o nachyleniu 30st., pokryty dachówką ceramiczną.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano pompę ciepła. Istnieje możliwość zamiany pompy ciepła na inne ogrzewanie na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację mechaniczną-rekuperację. Na etapie adaptacji istnieje możliwość 
  zastosowania wentylacji tradycyjnej-grawitacyjnej.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy zamknięty 236584,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 209074,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 104537,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 550195,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 412381,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt