• 127,35 m2
 • Promocja
 • Nowy

Dom Topaz

1 995,00 zł 2 850,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
127,35 m2
Powierzchnia pomocnicza :
50,99 m2
Powierzchnia całkowita :
249,07 m2
Powierzchnia zabudowy :
221,72 m2
Kubatura netto :
565,57 m3
Minimalne wymiary działki :
29,04x21,64 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,13 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
21,04 m
Długość budynku :
10,84 m
Wysokość budynku :
7,13 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 4,26 m2 
1/2 Komunikacja 16,65 m2
1/3 Kuchnia 13,68 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 35,37 m2 
1/5 Sypialnia 13,77 m2 
1/6 Sypialnia 16,41 m2
1/7 Sypialnia 11,90 m2
1/8 Łazienka 8,37 m2
1/9 WC 4,85 m2
1/10 Spiżarnia 2,09 m2
Razem 127,35 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Śluza 2,44 m2
1/12 Garaż 41,70 m2
1/13 Kotłownia 6,85 m2 
Razem 50,99 m2 
Powierzchnia parteru netto 178,34 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Topaz to klasyczna nieruchomość parterowa, która doskonale wpisuje się w strukturę krajobrazu. Elementy z drewna oraz kamienia nadają ciekawy wygląd elewacji, a klasyczny dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nawiązuje do ponadczasowych standardów. Dom Topaz to nieruchomość parterowa o powierzchni użytkowej około 130m2 idealna dla pary oraz rodziny 2+1, a także 2+2, jeśli lubicie Państwo kameralną atmosferę.  W domu zaprojektowaliśmy dla Państwa komfortową strefę dzienną – otwartą na pokój oraz połączoną ze spiżarnią kuchnię, a także salon z jadalnią. Na niemal 50 m2 możecie Państwo przyjmować gości, organizować przyjęcia i spędzać czas wspólnie z całą rodziną. Półwyspa kuchenna oddziela część wypoczynkową od obszaru roboczego, a wygodna narożna kanapa stwarza idealne warunki do relaksu. Obok strefy dziennej zaprojektowaliśmy również toaletę, by goście i gospodarze czuli się komfortowo. Drzwi z salonu prowadzą wprost na taras, który latem może pełnić funkcję jadalni pod gołym niebem. W domu Topaz są trzy sypialnie, które wraz z główną łazienką ulokowaliśmy w centralnej części nieruchomości. Pomieszczenia pomocnicze to: dwustanowiskowy garaż z miejscem na narzędzia ogrodnicze lub rowery oraz kotłownia z piecem gazowym. Wariant systemu grzewczego możecie Państwo wybrać sami na etapie adaptacji projektu.  

Projekt domu Topaz jest również dostępny w wariancie lustrzanego odbicia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jesteśmy do dyspozycji – doradcy z HouseCollection z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano strop podwieszany z płyt g-k na ruszcie aluminiowym, ocieplony wełna mineralną o gr. min. 30cm
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana w systemie gospodarczym – zbijak (możliwość zastosowania wiązarów prefabrykowanych), nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 168153,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 148601,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 74300,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 391055,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 293102,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt