• 128,68 m2
 • Promocja
 • Nowy

Dom Piryt

2 030,00 zł 2 900,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
128,68 m2
Powierzchnia pomocnicza :
42,40 m2
Powierzchnia całkowita :
259,37 m2
Powierzchnia zabudowy :
206,75 m2
Kubatura netto :
575,53 m3
Minimalne wymiary działki :
23,00x24,64 m
Wysokość do głównej kalenicy :
7,10 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
16,00 m
Długość budynku :
15,64 m
Wysokość budynku :
7,06 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
wielospadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 5,40 m2 
1/2 Komunikacja 12,54 m2
1/3 Kuchnia 15,16 m2 
1/4 Pokój dzienny z jadalnią 33,10 m2 
1/5 Sypialnia 14,65 m2 
1/6 Sypialnia 14,65 m2
1/7 Sypialnia 17,83 m2
1/8 Łazienka 9,07 m2
1/9 Łazienka 3,26 m2
1/10 Garderoba 3,02 m2
Razem 128,68 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Garaż 36,72 m2
1/12 Kotłownia 5,68 m2
Razem 42,40 m2 
Powierzchnia parteru netto 171,08 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Piryt to parterowa nieruchomość zaprojektowana w stylu klasycznym o powierzchni użytkowej niemal 130 m2. Bryła budynku oraz wygląd elewacji doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Dom Piryt to dobre rozwiązanie, jeśli lubcie Państwo elegancki, minimalistyczny styl. Staraliśmy się stworzyć dom, którego przestrzeń będzie zarówno funkcjonalna, jak i komfortowa.  Do Państwa dyspozycji oddajemy dom Piryt podzielony na strefy: wypoczynkową oraz nocną połączone starannie zaplanowanym ciągiem komunikacyjnym. Na część nocną składają się trzy komfortowe sypialnie, z których największą możecie Państwo zaadaptować do swoich potrzeb – jako sypialnię małżeńską. Jeśli dom będzie budowany dla rodziny 2+1 lub dla par dodatkowy pokój może pełnić rolę wygodnego gabinetu lub sypialni gościnnej. Strefa wypoczynkowa to przestronny salon połączony z otwartą kuchnią, w której zaplanowaliśmy funkcjonalną wyspę. Ta część domu o powierzchni niemal 50 m2 ma bezpośrednie wyjście do ogrodu, z którego możecie Państwo korzystać z ciepłe miesiące. W domu Piryt zaprojektowaliśmy również dwie łazienki – jeden pokój kąpielowy oraz mniejsze WC, z którego będą korzystać goście. Pomieszczenia pomocnicze w tej nieruchomości o łącznej powierzchni 42 m2 to: garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia wyposażona w instalację gazową. Rodzaj instalacji grzewczej możecie Państwo wybrać na etapie adaptacji projektu. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się pompa ciepła wspomagana instalacją fotowoltaiczną. To energooszczędne rozwiązanie, które zyskuje w Polsce zwolenników.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zalet domu Piryt w wariancie podstawowym oraz w odbiciu lustrzanym. Doradcy z HouseCollection są do Państwa dyspozycji. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: konstrukcja stropu w postaci dolnych pasów wiązarów, ocieplenie z wełny mineralnej 30cm, sufit podwieszony z płyt g-k, gładź gipsowa
 • Dach: wielospadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego i desek drewnianych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji Ogrzewanie podłogowe:
 • Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 169294 zł
II. Roboty wykończeniowe 149608 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 74804 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 393706 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 295089 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt