Dom nad Wisłą

2 700,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
146,97 m2
Powierzchnia pomocnicza :
30,42 m2
Powierzchnia całkowita :
262,59 m2
Powierzchnia zabudowy :
139,64 m2
Kubatura netto :
486,64 m3
Minimalne wymiary działki :
21,24x23,34 m
Wysokość do głównej kalenicy :
10,53 m
Kąt dachu :
40°
Szerokość budynku :
13,24 m
Długość budynku :
13,84 m
Wysokość budynku :
9,11 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Kondygnacje :
z poddaszem użytkowym
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze spiżarnią
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
1
Liczba pokoi na poddaszu/piętrze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 7,82 m2 
1/2 Przedpokój 12,77 m2
1/3 Kuchnia 10,09 m2 
1/4  Pokój dzienny 30,50 m2 
1/5 Spiżarnia 1,58 m2 
1/6 Pralnia 4,41 m2
1/7 Łazienka 6,14 m2
Razem 73,31 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/8 Kotłownia 6,43 m2
1/9 Garaż 23,99 m2 
Razem 30,42 m2 
Powierzchnia parteru netto 103,73 m2
Piętro

Zestawienie pomieszczeń poddasza

2/1 Przedpokój z klatką schodową 11,29 m2  (8,10 m2)
2/2 Sypialnia 19,53 m2  (22,74 m2)
2/3 Sypialnia 20,73 m2 (24,58 m2 )
2/4 Garderoba 2,99 m2  (5,12 m2 )
2/5 Łazienka 8,98 m2  (9,88 m2 )
2/6 Sypialnia 10,14 m2  (13,3 m2 )
Razem 73,66 m2  (83,72 m2 )

* W nawiasach podana powierzchnia podłogi

Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom nad Wisłą to obiekt parterowy w stylu klasycznym  z poddaszem użytkowym. Dom ten jest przeznaczony dla rodzin, które cenią sobie wygodę i praktyczność. Przestronny wiatrołap stanowi ważny element ciągu komunikacyjnego. Łączy część mieszkalną z gospodarczą, w której ulokowaliśmy jednostanowiskowy garaż i kotłownię z samodzielnym wyjściem na ogród. Największym pomieszczeniem w domu jest pokój dzienny z kominkiem, który połączyliśmy dla Państwa z estetyczną jadalnią. Przestrzeń przeznaczona do spożywania posiłków  jest świetnie doświetlona poprzez szklane witryny w wykuszu. Salon został tak zaplanowany, że możecie go Państwo komfortowo umeblować narożną kanapą oraz kinem domowym. To idealne miejsce, w którym wszyscy członkowie rodziny oraz goście mogą wspólnie spędzać czas. Na parterze ulokowaliśmy łazienkę z pralnią, w której z powodzeniem zmieści się duża pralka oraz suszarka na pranie.

W domu nad Wisłą zaprojektowaliśmy dla Państwa nowoczesne poddasze użytkowe. Po wejściu na górę ujrzycie Państwo pięć pomieszczeń: trzy przestronne sypialnie z dużymi oknami, garderobę oraz łazienkę. Zaplanowaliśmy również duży nasłoneczniony taras, który należy do dwóch pokoi, a w przestronnej garderobie można zagospodarować miejsce na szafę typu komandor. Łazienka na poddaszu jest bardzo komfortowa z uwagi na duży metraż oraz możliwość umieszczenia w niej wanny narożnej z hydromasażem, jak również brodzika prysznicowego oraz bidetu.

Dom nad Wisłą to nasza propozycja, jeśli szukacie Państwo estetycznej i łatwej w utrzymaniu bryły. Oferujemy również odbicie lustrzane tego projektu domu. Pozostajemy do dyspozycji! 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: w projekcie zaprojektowano strop gęsto żebrowy TERIVA (na etapie adaptacji można strop TERIVA zastąpić stropem żelbetowym)
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana, dach płatwiowo-słupowy, nachylenie 40st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 203309 zł
II. Roboty wykończeniowe 147074 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 82189 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 432572 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 324220 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt