Dom nad Dunajcem

1 800,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
62,86 m2
Powierzchnia pomocnicza :
5,53 m2
Powierzchnia całkowita :
110,67 m2
Powierzchnia zabudowy :
93,58 m2
Kubatura netto :
241,04 m3
Minimalne wymiary działki :
19,18x16,68 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,56 m
Kąt dachu :
35°
Szerokość budynku :
12,18 m
Długość budynku :
7,68 m
Wysokość budynku :
6,56 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
bez garażu
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
1

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 4,23 m2 
1/2 Kuchnia 8,30 m2
1/3 Pokój dzienny z jadalnią 19,17 m2 
1/4 Łazienka 5,24 m2 
1/5 Komunikacja 1,99 m2 
1/6 Sypialnia 11,16 m2
1/7 Sypialnia 12,77 m2
Razem 62,86 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/8 Kotłownia 5,53 m2
Powierzchnia parteru netto 68,39 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom nad Dunajcem to niewielka nieruchomość zaprojektowana w stylu nowoczesnym. Tradycyjny dwuspadowy dach, drewniane zdobienia elewacji oraz niewielki taras sprawiają, że jest to idealny wybór na miejską parcelę. Polecamy projekt domu nad Dunajcem singlom, parom, małym rodzinom oraz seniorom, którzy szukają kameralnych i zacisznych wnętrz. Z wiatrołapu wejście prowadzi do strefy wypoczynkowej, która ma ponad 25m2. Połączyliśmy kuchnię z jadalnią i salonem, by dom na Dunajcem zyskał przestrzeń, w której możecie Państwo przyrządzać posiłki, przyjmować gości, jeść i wypoczywać. Strefę nocną tworzą dwie sypialnie oraz wspólna łazienka. Dom nad Dunajcem to doskonały wybór dla rodziny 2+1 oraz par – jedną z sypialni możecie Państwo przekształcić na funkcjonalny gabinet, domową siłownię lub biuro, jeśli planujecie prowadzić w domu działalność gospodarczą. Polecamy Dom nad Dunajcem, który stanowi świetną alternatywę dla mieszkania w budynku wielorodzinnym – własna nieruchomość to gwarancja swobody oraz intymności. Co więcej, w ciepłe miesiące możecie Państwo otworzyć dom na ogród – wystarczy rozsunąć drzwi prowadzące z salonu na taras i cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami projektu domu nad Dunajcem. W razie pytań konsultanci z HouseCollection udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji. .

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: konstrukcja stropu w postaci dolnych pasów wiązarów, ocieplenie z wełny mineralnej 30cm, sufit podwieszony z płyt g-k, gładź gipsowa
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 35st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z desek drewnianych.
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji Ogrzewanie podłogowe:
 • Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 81672,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 72175,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 36088,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 189935,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 142359,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt