Dom Migmatyt

2 450,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
109,72 m2
Powierzchnia pomocnicza :
40,05 m2
Powierzchnia całkowita :
208,90 m2
Powierzchnia zabudowy :
188,24 m2
Kubatura netto :
459,25 m3
Minimalne wymiary działki :
22,75x23,73 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,34 m
Kąt dachu :
25°
Szerokość budynku :
14,75 m
Długość budynku :
14,73 m
Wysokość budynku :
6,34 m
Powierzchnia :
od 100m2 do 150m2
Typ :
Klasyczny
Nowoczesny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 2-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z garderobą
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
4 i więcej
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,34 m2 
1/2 Komunikacja 9,00 m2
1/3 Sypialnia 14,98 m2 
1/4 Pokój dzienny z jadalnią 23,00 m2 
1/5 Kuchnia 17,11 m2 
1/6 Sypialnia 12,29 m2
1/7 Sypialnia 13,33 m2
1/8 Garderoba 4,50 m2
1/9 Łazienka 5,32 m2
1/10 Łazienka 6,85 m2 
Razem 109,72 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/11 Kotłownia 8,45 m2
1/12 Garaż 31,60 m2 
Razem 40,05 m2 
Powierzchnia parteru netto 149,77 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Migmatyt to parterowa nieruchomość w stylu klasycznym, która świetnie się prezentuje na każdej parceli. Wysunięty garaż dwustanowiskowy sprawił, że wejście domu zamieniło się w kameralną przestrzeń. Z tyłu budynku ulokowaliśmy częściowo w jego bryle taras, z którego możecie Państwo korzystać w ciepłe miesiące. Nasz dom Migmatyt to idealny wybór dla Inwestorów, którzy szukają przytulnej nieruchomości. By została zachowana pełna funkcjonalność wnętrz, polecamy go parom oraz rodzinom 2+1. Kuchnia oraz jadalnia z salonem tworzą przestrzeń wspólną o łącznej powierzchni niemal 50m2. To idealne miejsce do przyjmowania gości oraz wspólnego spędzania czasu. Kuchnię od jadalni oddziela półwyspa, która stanowi przedłużenie blatu roboczego – możecie Państwo również spożywać przy niej posiłki. Wyjście z salon prowadzi bezpośrednio do ogrodu, co sprawia, że całe pomieszczenie jest doskonale oświetlone. W domu Migmatyt zaprojektowaliśmy dwie łazienki – jedną ogólnodostępną i drugą prywatną, do której wejście prowadzi z sypialni. Obie łazienki są przestronne i mieszczą zarówno narożną wannę, jak i kabinę prysznicową. dwie łazienki, z których jedną możecie Państwo przeznaczyć dla gości, a drugą dla domowników. Pomiędzy dwiema sypialniami ulokowaliśmy również garderobę. Pomieszczenia pomocnicze domu Migmatyt tworzą garaż oraz kotłownia z piecem gazowym. W każdym naszym projekcie możecie Państwo dokonać zmiany systemu ogrzewania na etapie adaptacji.

Zapraszamy do zadawania pytań – specjaliści z HouseCollection udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz doradzą, jaki wariant – podstawowy czy odbicia lustrzanego – będzie dla Państwa najlepszy. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: zaprojektowano strop podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k, ocieplony wełną mineralną o gr. min. 30cm
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 25st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 156025,00 zł
II. Roboty wykończeniowe 137882,00 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 68941,00 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 362848,00 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 271961,00 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt