• 93,52 m2
 • Promocja
 • Nowy

Dom Cytryn

1 610,00 zł 2 300,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
93,52 m2
Powierzchnia pomocnicza :
26,46 m2
Powierzchnia całkowita :
192,48 m2
Powierzchnia zabudowy :
149,30 m2
Kubatura netto :
311,95 m3
Minimalne wymiary działki :
25,84x18,57 m
Wysokość do głównej kalenicy :
6,40 m
Kąt dachu :
30°
Szerokość budynku :
17,84 m
Długość budynku :
8,47 m
Wysokość budynku :
6,40 m
Powierzchnia :
do 100m2
Typ :
Klasyczny
Tani w budowie
Kondygnacje :
parterowy
Garaż :
z garażem 1-stanow.
Dach :
dwuspadowy
Funkcjonalność :
ze strychem
z tarasem
Liczba pokoi na parterze :
3
Liczba łazienek(w tym WC) :
2

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń parteru

1/1 Wiatrołap 3,16 m2 
1/2 Komunikacja 9,80 m2
1/3 Kuchnia 12,38 m2 
1/4  Pokój dzienny z jadalnią 23,10 m2 
1/5 Sypialnia 13,21 m2 
1/6 Sypialnia 12,76 m2
1/7 Sypialnia 10,76 m2
1/8 Łazienka 6,85 m2
1/9 WC 1,50 m2
Razem 93,52 m2 

Pomieszczenia pomocnicze

1/10 Śluza 3,28 m2
1/11 Garaż 18,14 m2
1/12 Kotłownia 5,04 m2 
Razem 26,46 m2 
Powierzchnia parteru netto 119,98 m2
Wymiary działki

Podane wymiary działki uwzględniają minimalne odległości do granic sąsiednich działek od:

 • ścian z oknami lub drzwiami - 4m
 • ścian bez okien (dopuszcza się zastosowanie luksferów) - 3m
 • elewacji frontowej z wjazdem do garażu - 5m
 • projektowanego tarasu - 1,5m

Powyższe minimalne odległości narzucone są przez obowiązujące przepisy warunków technicznych. Ponadto, analizie należy poddać obostrzenia zawarte w Warunkach Zabudowy lub w Miejscowym Planie Zagospodarowania Terenu. Na etapie adaptacji istnieje możliwość zmniejszenia tarasu, zrezygnowania z miejsca postojowego  lub usunięcia otworów okiennych/drzwiowych na rzecz zmniejszenia wymiarów działki. Zachęcamy do konsultacji z naszymi projektantami.

Elewacje

Dom Cytryn to najlepszy wybór dla tych z Państwa, którym zależy na inwestycji optymalnej pod względem kosztów i funkcjonalności. Bryła budynku przyjmuje kształt prostokąta i jest przestronna. Frontowa elewacja została nakreślona na jego dłuższym boku, co sprawia, że nadaje się na szerokie działki. Cała zewnętrzna elewacja jest minimalistyczna. Zastosowano w niej nowoczesne elementy, które najdą wyjątkowego stylu. Zawarto w nim najnowsze rozwiązania budowlane takie jak prefabrykowany dach, który wpływa na obniżenie całkowitych kosztów budowy. Cytryn to komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 90 m2, w którym mogą mieszkać pary, rodziny 2+1 oraz 2+2, jeśli szukają przytulnych wnętrz i kameralnej atmosfery. W projekcie uwzględniliśmy trzy pokoje w tym komfortową sypialnię małżeńską. Salon zaaranżowaliśmy przy bocznej elewacji budynku w tylnej części nieruchomości. To 23-metrowe pomieszczenie tworzy strefę wspólną – połączenie jadalni oraz części wypoczynkowej sprawia, że przestrzeń staje się idealnym miejscem dla wszystkich domowników. Co więcej, przy odpowiednim ustawieniu budynku, salon można idealnie dopasować do stron świata – komfortowe wyjście z pokoju dziennego prowadzi tylnej części działki z tarasem. Kuchnia jest otwarta na salon, a odpowiednie zagospodarowanie powierzchni sprawia, że pomieszczenie jest funkcjonalne. Łazienkę i wc zlokalizowaliśmy w centralnej części nieruchomości. Wybierając projekt domu Cytryn, możecie Państwo korzystać również z powierzchni pomocniczej, którą tworzą: jednostanowiskowy garaż wraz z kotłownia wyposażoną w instalacje gazową. W procesie adaptacji można zmienić rodzaj instalacji na pompę ciepła lub ekogroszek – przystosować go do własnych wymagań. Polecamy nasze projekty z HouseCollection – do każdego z nich przygotowaliśmy również opcję odbicia lustrzanego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Technologia:

 • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 20cm, np. firmy Swisspor
 • Strop: strop nad parterem drewniany w postaci dolnych pasów wiązarów, sufit podwieszany na ruszcie aluminiowym z płyt g-k
 • Dach: dwuspadowy, więźba drewniana prefabrykowana, nachylenie 30st., dachówka ceramiczna.
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z paneli drewnianych
 • Ogrzewanie: W projekcie zastosowano kocioł na paliwo gazowe. Istnieje możliwość zamiany kotła na inne paliwo na etapie adaptacji
 • Ogrzewanie podłogowe: Ogrzewanie podłogowe zaprojektowano w takich pomieszczeniach jak: korytarze, łazienki, kuchnia, salon
 • Wentylacja: W projekcie jako podstawową wentylację zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Dodatkowo do projektu dołączamy gratis projekt wentylacji mechanicznej- rekuperacji. Na etapie adaptacji projektu należy wybrać jedną z dwóch opcji.
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 132392,70 zł
II. Roboty wykończeniowe 116998,20 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 58499,10 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 307890 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 230769 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt