Budowa własnego domu jest poważnym przedsięwzięciem, jednak wybranie jednego z projektów w HouseCollection, to początek sukcesu. W naszych propozycjach koncentrujemy się na zapewnieniu funkcjonalności użytkowej, która spełni Państwa potrzeby. Dbamy również o estetykę – nasze projekty to piękne budynki, które wyróżniają się na tle innych nieruchomości niebanalnym stylem, modnymi detalami oraz zastosowaniem ciekawych rozwiązań architektonicznych. 

Możecie Państwo na nas liczyć! 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy radą oraz wsparciem w procesie wyboru wymarzonego domu, jeśli:

    • nie wiecie Państwo, od czego zacząć – jak poruszać się po naszej stronie i jak wybrać projekt, 

    • nie wiecie jak ma wyglądać Wasz dom – macie kilka zdjęć z Internetu i fotografię domu kolegi, szukacie podobnej nieruchomości lub całkowicie innego rozwiązania, 

    • macie dylemat, czy Wasza działka będzie odpowiednia dla wybranego projektu – kupiliście wąską parcelę, działkę ze stokiem, macie piękną, dużą posesję, ale nie lubicie parterowych domów, 

    • chcecie uzyskać poradę prawno-budowlaną, ponieważ zawiłość przepisów prawa w Polsce wymaga doskonałej wiedzy i doświadczenia, 

    • natrafiliście Państwo na nierzetelnego wykonawcę i szukacie rozwiązania, 

    • interesują Was wyłącznie najmodniejsze domy inspirowane światowymi trendami lub nieruchomości w ściśle określonym stylu

    • i w wielu innych sytuacjach. 

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, podzielimy się naszą wiedzą i znajomością trendów oraz przepisów prawa budowalnego. Nasi architekci z przyjemnością pomogą Państwu znaleźć wymarzony dom lub dokonać zmian w projekcie, które przybliżą jedną z naszych propozycji do ideału. 

Konsultacje w HouseCollection 

Grupę naszych fachowców stanowią: doświadczeni inżynierowie, architekci, kierownicy budów oraz inspektorzy nadzoru, którzy posiadają uprawnienia budowlane. Postaramy się Państwu pomóc w maksymalnie krótkim czasie. Udzielimy fachowej porady oraz przygotujemy niezbędną opnie bądź ekspertyzę.

Oferujemy trzy formy konsultacji:

    1. Czat z naszym ekspertem – wygodnie (bez wychodzenia z domu) możecie Państwo zdać pytania. Odpowiemy, szanując Państwa czas najszybciej i najbardziej wyczerpująco, jak to możliwe,. 

    2. Porada prawno – budowlana – jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości natury prawnej, również służymy radą i pomocą. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem, na pewno wspólnie znajdziemy wyjście z sytuacji lub wypracujemy najlepsze rozwiązanie. 

    3. Opinia techniczna – Potrzebujecie Państwo oceny doświadczonego architekta, czy konstruktora na temat stanu  istniejącego budynku, czy też dokumentacji projektowej? Zapraszamy do kontaktu, zapoznamy się z problemem i dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc. 

Zapraszamy do kontaktu. 

Przejdź do House +