• 68,22 m2
  • Nowy

Garaż jednostanowiskowy

500,00 zł
Wysyłka: GRATIS
Powierzchnia użytkowa :
68,22 m2
Powierzchnia całkowita :
101,72 m2
Powierzchnia zabudowy :
80,00 m2
Kubatura netto :
185,56 m3
Wysokość do głównej kalenicy :
5,33 m
Kąt dachu :
25°

doswiadczenie doradztwo rozwiazania wizualizacja
Bezpłatna analiza zmian w projekcie

Dostosuj projekt

dostosuj projekt
Podoba Ci się projekt domu z naszej kolekcji, ale masz wątpliwości co do rozkładu pomieszczeń, chciałbyś mieć dodatkowy pokój albo interesuje Cię dom bez garażu? Nie ma problemu, nasi projektanci bezpłatnie sprawdzą czy Twoje oczekiwania uda się zastosować w wybranym projekcie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę uwzględniającą wprowadzone zmiany.
Zamów bezpłatnie
doradca
Kontakt

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi doradcy czekają.

Zapytaj doradcę
Parter

Zestawienie pomieszczeń przyziemia

1/1 Garaż jednostanowiskowy 68,22 m2
Razem 68,22 m2 
Elewacje

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa projekty garaży wolnostojących, które możecie zbudować w dowolnym miejscu na działce. Oferujemy garaż jednostanowiskowy - budynek parterowy z częścią techniczną na sprzęt ogrodniczy oraz rowery. Bryła obiektu jest zwarta. Jej zwieńczeniem jest dach dwuspadowy z wiązarów prefabrykowanych – to stwarza dodatkową możliwość aranżacji. W tym projekcie garażu możecie Państwo zagospodarować również strych i zyskać dodatkowe miejsce. By codzienne korzystanie z garażu było wygodne, zaprojektowaliśmy bramę wjazdową oraz osobne wejście, które prowadzi do części gospodarczej.  W garażu jest dużo miejsca na szafki i półki do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów samochodowych. Znajdzie się też miejsce dla przedmiotów, na które nie ma miejsca w domu, a których szkoda jest wyrzucić – na pewno znacie Państwo tę kategorię rzeczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami garaży wolnostojących. Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie pomocy w procesie decyzyjnym, nasi specjaliści z przyjemnością pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Technologia:

  • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 10cm, np. firmy Swisspor
  • Strop: w projekcie zaprojektowano strop podwieszany obudowany płytą g-k i ocieplony wełną mineralną o gr 10cm
  • Dach: dwuspadowy, więźba z wiązarów prefabrykowanych o nachyleniu 25st., pokryty dachówką ceramiczną.
  • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy otwarty 35202 zł
II. Roboty wykończeniowe 31108 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 15554 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 81864 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 54195 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy otwarty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt