• 68,22 m2
  • Nowy

Garaż jednostanowiskowy

500,00 zł
Powierzchnia użytkowa :
68,22 m2
Powierzchnia całkowita :
101,72 m2
Powierzchnia zabudowy :
80,00 m2
Kubatura netto :
185,56 m2
Wysokość do głównej kalenicy :
5,33 m
Kąt dachu :
25°

Parter

Zestawienie pomieszczeń przyziemia

1/1 Garaż jednostanowiskowy 68,22 m2
Razem 68,22 m2 
Elewacje

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa projekty garaży wolnostojących, które możecie zbudować w dowolnym miejscu na działce. Oferujemy garaż jednostanowiskowy - budynek parterowy z częścią techniczną na sprzęt ogrodniczy oraz rowery. Bryła obiektu jest zwarta. Jej zwieńczeniem jest dach dwuspadowy z wiązarów prefabrykowanych – to stwarza dodatkową możliwość aranżacji. W tym projekcie garażu możecie Państwo zagospodarować również strych i zyskać dodatkowe miejsce. By codzienne korzystanie z garażu było wygodne, zaprojektowaliśmy bramę wjazdową oraz osobne wejście, które prowadzi do części gospodarczej.  W garażu jest dużo miejsca na szafki i półki do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów samochodowych. Znajdzie się też miejsce dla przedmiotów, na które nie ma miejsca w domu, a których szkoda jest wyrzucić – na pewno znacie Państwo tę kategorię rzeczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami garaży wolnostojących. Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie pomocy w procesie decyzyjnym, nasi specjaliści z przyjemnością pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Technologia:

  • Ściany: bloczek z betonu komórkowego klasy M600 o grubości 24cm. Styropian EPS 70 o grubości 10cm, np. firmy Swisspor
  • Strop: w projekcie zaprojektowano strop podwieszany obudowany płytą g-k i ocieplony wełną mineralną o gr 10cm
  • Dach: dwuspadowy, więźba z wiązarów prefabrykowanych o nachyleniu 25st., pokryty dachówką ceramiczną.
  • Elewacje: tynk cienkowarstwowy, cokół z płytek klinkierowych. Elementy dekoracyjne elewacji ściennej z betonu architektonicznego
Kosztorys projektu:

I. Stan surowy zamknięty 35202 zł
II. Roboty wykończeniowe 31108 zł
III. Szacunkowy koszt instalacji 15554 zł
Łączny koszt budowy systemem zleconym 81864 zł
Łączny koszt budowy w systemie gospodarczym 54195 zł

Legenda do przyjętych kosztów:

Stan surowy zamknięty- obejmuje roboty ziemne, wykonanie fundamentów, wymurowanie ścian, wykonanie stropu, wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu oraz obsadzenie stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej).

Roboty wykończeniowe obejmują: wykończenie elewacji, tynki i gładzie ścian i sufitów wewnątrz domu, stolarka drzwiowa (wewnętrzna), wykończenie podłóg (płytki i panele podłogowe).

Koszty budowy systemem zleconym to koszty netto budowy systemem zleconym obejmujące stan surowy zamknięty i roboty wykończeniowe, bez wykonania instalacji.

Szacunkowy koszt instalacji obejmuje koszt zakupu oraz wykonania instalacji c.o., elektrycznej oraz wod.-kan. W kosztach nie uwzględniono kosztów instalacji wentylacji mechanicznej.

*Wszystkie podane koszty to ceny netto szacowane na czas wykonania projektu.

W przygotowaniu

przygotowaniu

Nowość w ofercie

Jesteś zainteresowany tym projektem? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Kontakt